Instalacje fotowoltaiczne na dachu

Instalacja fotowoltaiczna montowana na dachu, jest dostosowana do jego kąta i pokrycia a montaż paneli fotowoltaicznych jest uzależniony od kierunku światła, konstrukcji i powierzchni.Najwyższa skuteczność jest uzyskiwana gdy panele słoneczne mogą zostać zamontowane na południowym dachu pod kątem 30-45*


Fotowoltaika zajmuje się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną, a co za tym idzIe oszczędzamy pieniądze produkując darmową energię odnawialną na własne potrzeby przyjazną powietrzu, środowisku i nam samym!

Aby zaspokoić naszych klientów oferujemy dogodne rozwiązania takie jak instalacja fotowoltaiczna standard oraz instalacja fotowoltaiczna premium. Bezprecedensowym rozwiązaniem jest możliwość usytuowania instalacji fotowoltaicznej w dogodnym miejscu zarówno na dachu czy też na gruncie. W zależności od potrzeb.Każda usługa obejmuje dostawę sprzętu, montaż, uruchomienie, przeszkolenie z zakresu obsługi urządzenia oraz podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do systemu energetycznego.

Gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie inwestycji. Wykonujemy montaż instalacji o bardzo szerokim zakresie mocy od 1kW do 1MW.