Instalacje fotowoltaiczne na gruncie

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie ma rozbudowaną konstrukcją wbijaną, na której znajdują się panele fotowoltaiczne,zazwyczaj jest stosowana przy skomplikowanej konstrukcji dachów. Montaż takiej instalacji trwa zazwyczaj 2-3 dni. Instalacja tego typu może zostać zastosowana do budowy wszelkiego rodzaju wiat gospodarczych.


Fotowoltaika zajmuje się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną, a co za tym idzIe oszczędzamy pieniądze produkując darmową energię odnawialną na własne potrzeby przyjazną powietrzu, środowisku i nam samym!

Aby zaspokoić naszych klientów oferujemy dogodne rozwiązania takie jak instalacja fotowoltaiczna standard oraz instalacja fotowoltaiczna premium. Bezprecedensowym rozwiązaniem jest możliwość usytuowania instalacji fotowoltaicznej w dogodnym miejscu zarówno na dachu czy też na gruncie. W zależności od potrzeb.Każda usługa obejmuje dostawę sprzętu, montaż, uruchomienie, przeszkolenie z zakresu obsługi urządzenia oraz podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do systemu energetycznego.

Gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie inwestycji. Wykonujemy montaż instalacji o bardzo szerokim zakresie mocy od 1kW do 1MW.